Aktualności

Zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu – najnowsze informacje dotyczące działalności Spółki

Praca w solidnej spółce

O pracy we Wrocławskich Mieszkaniach opowiada Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska więcej

Kreują przyjazne miasto

14 grudnia w dodatku Biznes Plus do Gazety Wyborczej ukazał się artykuł dotyczący otrzymania nagrody gospodarczej przez Wrocławskie Mieszkania, która jest przyznawana najbardziej wyróżniającym się samorządom i spółkom miejskim. O zrealizowanych inwestycjach w 2017 roku oraz nowych wyzwaniach opowiedzieli red. Marcinowi Pawlence, Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska oraz Wiceprezes Zarządu Juliusz Zieliński. Zapraszamy do lektury!

http://www.biznes-plus.pl/filar-spoldzielczosci/kreuja-przyjazne-miasto/

 

Wrocławskie Mieszkania Liderem Rozwoju Regionalnego 2017

W dniach 26-27 października 2017 roku w Zielonej Górze odbył się V Kongres Przedsiębiorczości zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Polską Agencję Przedsiębiorczości (więcej)

Park Sensoryczny na Przedmieściu Oławskim

Na terenie zarządzanym przez spółkę Wrocławskie Mieszkania powstanie pierwszy we Wrocławiu ogólnodostępny Park Sensoryczny … (więcej)

Wrocławski Kongres Rad Osiedli

W sobotę 7 października odbył się w Hali Stulecia, Wrocławski Kongres Rad Osiedli. Było to wydarzenie bez precedensu …(więcej)

Piknik przed Grafitem

Już po raz trzeci filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Klubu Rodzica zorganizowała czytelnię i warsztaty rodzinne w plenerze …(więcej)

Dzień Trójkąta, czyli obchody święta Przedmieścia Oławskiego

W sobotę, 2 września, na ulicach Przedmieścia Oławskiego wiele się działo, a to za sprawą pierwszych obchodów Dnia Trójkąta …(więcej)

Finał konkursu Modernizacja Roku 2016

24 sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala konkursu Modernizacja Roku 2016.  Do finału tegorocznej, XXI edycji konkursu, zostały zakwalifikowane 62 inwestycje w ramach 13 kategorii …(więcej)

Wrocław przy nich nabiera barw

W dodatku Biznes Plus do Gazety Wyborczej (nr 149 z dn. 29.06.2017 r) pojawiła się prezentacja nominowanych do tytułu Lidera Rozwoju Regionalnego 2017. Wśród nich znalazły się Wrocławskie Mieszkania. Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska w rozmowie z red. Marcinem Pawlenką opowiedziała o początkach działań spółki, jej planach i największych osiągnięciach. Zapraszamy do lektury!

http://www.biznes-plus.pl/filar-spoldzielczosci/wroclaw-przy-nich-nabiera-barw/

Konsultacje społeczne wnętrz podwórzowych

2 czerwca odbyły się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania wnętrza podwórzowego ulic: Jaracza, Nowowiejskiej, Wyszyńskiego, Orzeszkowej (więcej)

Multifunkcyjny plac zabaw

W piątkowym wydaniu dziennika Rzeczpospolita (21.04.2017, nr 93), w dodatku specjalnym, pojawiła się prezentacja prac finalistów konkursu Modernizacja Roku. Wśród laureatów znalazł się również multifunkcyjny plac zabaw z ul. Pleszewskiej, inwestycja spółki Wrocławskie Mieszkania (więcej)