Aktualności

Zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu –   najnowsze informacje dotyczące działalności Spółki

Problemy z połączeniami telefonicznymi

Informujemy, że z powodu awarii linii telefonicznej, telefony stacjonarne Wrocławskich Mieszkań w dn. 9.10.2020r są nieczynne. W sprawach pilnych i zgłoszeniach awarii prosimy o kontakt na numery alarmowe.

Za utrudnienia przepraszamy!

Wrocławski pakiet pomocowy

Zawieszenie w płaceniu czynszu, podatku od nieruchomości lub płaceniu za dzierżawę terenu, rozłożenie tych opłat na raty lub umorzenie odsetek – wrocławscy przedsiębiorcy mogą wnioskować o miejskie wsparcie w związku z epidemią koronawirusa. Więcej

Komunikat w sprawie koronawirusa

w związku z zagrożeniem koronawirusem, zachęcamy do załatwiania spraw w drodze kontaktów telefonicznych i mailowych z pracownikami spółki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 57

Awarie i usterki prosimy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/

Konsultacje z mieszkańcami Ołbina

9 lipca odbyły się konsultacje z mieszkańcami wnętrza Jaracza-Orzeszkowej-Wyszyńskiego-Nowowiejska. Więcej

Wspólnota Mieszkaniowa nr 5/2019

W majowym numerze Wspólnoty Mieszkaniowej wywiad z kierownik zespołu wspólnot mieszkaniowych Wrocławskich Mieszkań. O wyzwaniach dla zarządców, urokach wrocławskich kamienic i dobrych praktykach w zarządzaniu nieruchomościami red. Sławomirowi Bukowskiemu opowiedziała Ilona Buczkowska. Zapraszamy do lektury!

Awaria w BOK nr 8

Z przykrością informujemy, ze 1.02 wystąpiła awaria prądu w BOK nr 8. Za utrudnienia przepraszamy!

Zmiana czasu pracy

W piątek 2.11.2018 r. wszystkie Biura Obsługi Klienta oraz z siedziba główna będą otwarte w godzinach 7:00-15:30.

Rzetelny Pracodawca

Miło nam poinformować, że Wrocławskie Mieszkanie otrzymały tytuł Rzetelnego Pracodawcy.Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 24-25 września w Poznaniu Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panią Prezes

Targi pracy Career EXPO

Wrocławskie Mieszkania były wystawcą na targach CareerEXPO, które odbyły się 23 października w Hali Stulecia. Zapraszamy do relacji

Wrocławskie Mieszkania z wizytą u Ekostraży

2 października odwiedziliśmy wrocławską Ekostraż- wyjątkowe miejsce, gdzie wszystkie zwierzęta mogą otrzymać pomoc. Więcej informacji

Wrocławskie Mieszkania na obchodach Dnia Trójkąta

W sobotę 8 września już po raz drugi  braliśmy udział w obchodach święta Przedmieścia Oławskiego. Zobacz co się działo!

Początek roku szkolnego na Niskich Łąkach

1 września na zaproszenie Wrocławskiej Rewitalizacji wzięliśmy udział w pikniku na Niskich Łąkach, gdzie wśród innych wystawców informowaliśmy o planowanych i realizowanych inwestycjach na Przedmieściu Oławskim. czytaj dalej!

Wrocławskie Mieszkania finalistami konkursu Modernizacja Roku 2017

24 sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród XXII Edycji konkursu Modernizacja Roku 2017. Podczas finałowej gali rozdawano nagrody w 12 kategoriach. dowiedz się więcej

Początek lata na Niskich Łąkach

W ubiegłą sobotę 30 czerwca wzięliśmy udział w pikniku zorganizowanym przez Radę Osiedla Przedmieście Oławskie. Mimo nieco kapryśnej pogody, uczestnikom udzielił się wakacyjny nastrój czytaj więcej

Kadra to podstawa

Co jest największym wyzwaniem w codziennej pracy i jakie zadania przed pracownikami Spółki na przyszłość opowiedziała Pani Prezes Monika Tendaj-Bielawska na łamach Rzeczpospolitej. Zachęcamy do lektury!

Było głośno, było radośnie

15 czerwca na zaproszenie Rady Osiedla Plac Grunwaldzki wspólnie z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Strażą Miejską uczestniczyliśmy w pikniku dla mieszkańców osiedla. Każda z instytucji zadbała o dobrą zabawę i była do dyspozycji Wrocławian (więcej)

Modernizacja Roku 2017- prezentacja wybranych finalistów na łamach Rzeczpospolitej

W dodatku specjalnym do Rzeczpospolitej z 8 czerwca br. ukazała się lista wybranych inwestycji zgłoszonych w konkursie Modernizacja Roku 2017. Wśród nich znalazła się inwestycja spółki dotycząca zagospodarowania wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Smoluchowskiego – Łukasiewicza – Curie-Skłodowskiej – Norwida. W artykule I chce się wyjść na podwórko (str.4 dodatku), Pani Prezes Monika Tendaj-Bielawska opowiedziała o realizacji przedsięwzięcia we współpracy z mieszkańcami okolicznych kamienic. Zapraszamy do lektury!

Konsultacje społeczne wnętrza podwórzowego na Ołbinie

W piątek 25 maja odbyły się konsultacje z mieszkańcami wnętrza podwórzowego w kwartale uli: Jaracza-Orzeszkowej-Wyszyńskiego-Nowowiejskiej więcej

Praca w solidnej spółce

O pracy we Wrocławskich Mieszkaniach opowiada Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska więcej

Kreują przyjazne miasto

14 grudnia w dodatku Biznes Plus do Gazety Wyborczej ukazał się artykuł dotyczący otrzymania nagrody gospodarczej przez Wrocławskie Mieszkania, która jest przyznawana najbardziej wyróżniającym się samorządom i spółkom miejskim. O zrealizowanych inwestycjach w 2017 roku oraz nowych wyzwaniach opowiedzieli red. Marcinowi Pawlence, Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska oraz Wiceprezes Zarządu Juliusz Zieliński. Zapraszamy do lektury!

http://www.biznes-plus.pl/filar-spoldzielczosci/kreuja-przyjazne-miasto/

Wrocławskie Mieszkania Liderem Rozwoju Regionalnego 2017

W dniach 26-27 października 2017 roku w Zielonej Górze odbył się V Kongres Przedsiębiorczości zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Polską Agencję Przedsiębiorczości (więcej)

Park Sensoryczny na Przedmieściu Oławskim

Na terenie zarządzanym przez spółkę Wrocławskie Mieszkania powstanie pierwszy we Wrocławiu ogólnodostępny Park Sensoryczny … (więcej)

Wrocławski Kongres Rad Osiedli

W sobotę 7 października odbył się w Hali Stulecia, Wrocławski Kongres Rad Osiedli. Było to wydarzenie bez precedensu …(więcej)

Piknik przed Grafitem

Już po raz trzeci filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Klubu Rodzica zorganizowała czytelnię i warsztaty rodzinne w plenerze …(więcej)

Dzień Trójkąta, czyli obchody święta Przedmieścia Oławskiego

W sobotę, 2 września, na ulicach Przedmieścia Oławskiego wiele się działo, a to za sprawą pierwszych obchodów Dnia Trójkąta …(więcej)

Finał konkursu Modernizacja Roku 2016

24 sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala konkursu Modernizacja Roku 2016.  Do finału tegorocznej, XXI edycji konkursu, zostały zakwalifikowane 62 inwestycje w ramach 13 kategorii …(więcej)

Wrocław przy nich nabiera barw

W dodatku Biznes Plus do Gazety Wyborczej (nr 149 z dn. 29.06.2017 r) pojawiła się prezentacja nominowanych do tytułu Lidera Rozwoju Regionalnego 2017. Wśród nich znalazły się Wrocławskie Mieszkania. Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska w rozmowie z red. Marcinem Pawlenką opowiedziała o początkach działań spółki, jej planach i największych osiągnięciach. Zapraszamy do lektury!

http://www.biznes-plus.pl/filar-spoldzielczosci/wroclaw-przy-nich-nabiera-barw/

Konsultacje społeczne wnętrz podwórzowych

2 czerwca odbyły się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania wnętrza podwórzowego ulic: Jaracza, Nowowiejskiej, Wyszyńskiego, Orzeszkowej (więcej)

Multifunkcyjny plac zabaw

W piątkowym wydaniu dziennika Rzeczpospolita (21.04.2017, nr 93), w dodatku specjalnym, pojawiła się prezentacja prac finalistów konkursu Modernizacja Roku. Wśród laureatów znalazł się również multifunkcyjny plac zabaw z ul. Pleszewskiej, inwestycja spółki Wrocławskie Mieszkania (więcej)

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/