Inwentaryzacja urządzeń grzewczych w lokalach

Szanowni Mieszkańcy,

w najbliższym czasie pracownicy Wrocławskich Mieszkań przeprowadzą inwentaryzację urządzeń grzewczych w Państwa lokalach.

 

Przeglądy lokali wynikają z obowiązującej na terenie Gminy Wrocław Uchwały nr XII/1405/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z 30 listopada 2017r (tzw. Uchwały antysmogowej), która wprowadza ograniczenia i zakazy w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw stałych.

Inwentaryzacji urządzeń grzewczych dokonują pracownicy Wrocławskich Mieszkań, posiadający imienne identyfikatory. W trakcie wizji trwającej od kilku do kilkudziesięciu minut, zostaną Państwo poproszeni o wskazanie źródła ogrzewania i odpowiedź na pytania z ankiety; pracownicy mogą wykonywać dokumentację zdjęciową źródeł ogrzewania występujących w lokalach. O planowanym terminie wizyty zostaną Państwo powiadomieni z wyprzedzeniem poprzez komunikat na tablicy ogłoszeń. Inwentaryzacje będą odbywały się od poniedziałku do soboty, również w godzinach popołudniowych.

Bardzo prosimy o udostępnienie administratorom mieszkań w celu przeprowadzenia wizji.

Z góry dziękujemy za współpracę!


Szanowni Mieszkańcy,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, a także pracowników spółki,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zachęcamy do załatwiania spraw w drodze kontaktów telefonicznych i mailowych z pracownikami spółki. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Uzgodnienia płatności, windykacja: 71 326 41 11

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/