Inwentaryzacja urządzeń grzewczych w lokalach

Szanowni Mieszkańcy,

w najbliższym czasie pracownicy Wrocławskich Mieszkań przeprowadzą inwentaryzację urządzeń grzewczych w Państwa lokalach.

 

Przeglądy lokali wynikają z obowiązującej na terenie Gminy Wrocław Uchwały nr XII/1405/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z 30 listopada 2017r (tzw. Uchwały antysmogowej), która wprowadza ograniczenia i zakazy w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw stałych.

Inwentaryzacji urządzeń grzewczych dokonują pracownicy Wrocławskich Mieszkań, posiadający imienne identyfikatory. W trakcie wizji trwającej od kilku do kilkudziesięciu minut, zostaną Państwo poproszeni o wskazanie źródła ogrzewania i odpowiedź na pytania z ankiety; pracownicy mogą wykonywać dokumentację zdjęciową źródeł ogrzewania występujących w lokalach. O planowanym terminie wizyty zostaną Państwo powiadomieni z wyprzedzeniem poprzez komunikat na tablicy ogłoszeń. Inwentaryzacje będą odbywały się od poniedziałku do soboty, również w godzinach popołudniowych.

Bardzo prosimy o udostępnienie administratorom mieszkań w celu przeprowadzenia wizji.

Z góry dziękujemy za współpracę!


Szanowni Klienci,

informujemy, że od nowego roku siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka, Galla Anonima i Curie-Skłodowskiej zostają przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!