Konsultacje koncepcji projektowej wnętrza podwórzowego na Ołbinie

W piątek 25 maja br. odbyły się konsultacje z mieszkańcami wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Jaracza-Orzeszkowej-Wyszyńskiego-Nowowiejskiej.

Przedmiotem konsultacji była koncepcja zagospodarowania wnętrza opracowana przez Autorską Pracownię Projektową Arch. Haliny Nowak. To już kolejne spotkanie z mieszkańcami w sprawie planowanego remontu. Podczas konsultacji zaprezentowana została zmieniona koncepcja zagospodarowania terenu powiększona o działkę bo byłym żłobku (obecnie NZOZ). Dzięki włączeniu działki we wnętrzu powstaną dodatkowe tereny rekreacyjne, pergole z ławeczkami, siłownia i boisko do streetball’a. Tak jak zostało to ustalone już wcześniej, uporządkowaniu ulegną miejsce gromadzenia odpadów. Pojawią się pojemniki półpodziemne, latarnie,  uporządkowaniu ulegnie cały układ komunikacyjny oraz zostanie wybudowana kanalizacja deszczowa.

Wszelkie wnioski i sugestie zgłaszane przez zgromadzonych mieszkańców i przedstawicieli Rady Osiedla Ołbin zostaną, w miarę możliwości ujęte w ostatecznym projekcie. Część prac w zakresie remontu oświetlenia zostanie rozpoczęta jeszcze w tym roku.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za obecność oraz przekazane uwagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/