Konsultacje z mieszkańcami Ołbina

W drugi wtorek lipca odbyło się spotkanie z mieszkańcami Ołbina na których przedstawiono podjęte działania dotyczące przebudowy wnętrza podwórzowego w kwartale ulic Jaracza–Orzeszkowej Wyszyńskiego-Nowowiejska.

Obecny na spotkaniu projektant arch. Grzegorz Nowak (Autorska Pracownia Projektowa arch. Halina Nowak) podsumował podjęte czynności i przedstawił na jakim etapie jest złożony wniosek o pozyskanie pozwolenia na budowę. Mieszkańcy mieli okazję uzyskać informację nt. projektu i przyjętych rozwiązań. Bardzo liczymy, że jeszcze w tym roku będziemy mogli ogłosić postępowanie na wybór wykonawcy robót. Bardzo duże podziękowania kierujemy w stronę Rady Osiedla Ołbin, która pomogła w organizacji spotkania i wspiera nasze działania na każdym etapie.

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/