Finał konkursu Modernizacja Roku 2016

24 sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala konkursu Modernizacja Roku 2016.  Do finału tegorocznej, XXI edycji konkursu, zostały zakwalifikowane 62 inwestycje w ramach 13 kategorii. Wśród nich znalazła się realizacja Wrocławskich Mieszkań w postaci placu zabaw dla dzieci młodszych przy ul. Pleszewskiej. To już kolejna inwestycja spółki, która znalazła się w prestiżowym gronie finalistów. To dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Wszystkim laureatom XXI edycji konkursu serdecznie gratulujemy!

Modernizacja roku 2016

Konkurs Modernizacja Roku organizowany jest od 1996 roku. Jego ideą jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych. Tytuł Modernizacji Roku  otrzymują inwestorzy, projektanci i wykonawcy.

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!