Multifunkcyjny plac zabaw

Multifunkcyjny plac zabaw

W piątkowym wydaniu dziennika Rzeczpospolita (21.04.2017, nr 93), w dodatku specjalnym, pojawiła się prezentacja prac finalistów konkursu Modernizacja Roku. Wśród laureatów znalazł się również multifunkcyjny plac zabaw z ul. Pleszewskiej, inwestycja spółki Wrocławskie Mieszkania.

Jak podają organizatorzy, w konkursie Modernizacja Roku, wyróżniane zostają przedsięwzięcia budowlane i wszystkie owoce pracy inwestorów, wykonawców, projektantów w zakresie modernizacji, renowacji, restauracji i rewitalizacji, które przyczyniają się do poprawy estetycznej otoczenia. Dotychczas na Liście „Polska się Modernizuje 2016” znalazło się ponad 450 realizacji z całej Polski.

O tym z czego wynikała potrzeba inwestycji, o korzyściach dla społeczności lokalnej oraz planowanych kolejnych przedsięwzięciach opowiedziała Prezes Zarządu Monika Tendaj-Bielawska.

Plac zabaw ul. Pleszewska Wrocław

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!