Dzień Trójkąta, czyli obchody święta Przedmieścia Oławskiego

W sobotę, 2 września, na ulicach Przedmieścia Oławskiego wiele się działo, a to za sprawą pierwszych obchodów Dnia Trójkąta. W kilkunastu miejscach dzielnicy organizowano wspólne sąsiedzkie pikniki mające integrować społeczność. Nie zabrakło również stoiska Wrocławskich Mieszkań przy zbiegu ulic Komuny Paryskiej i Kościuszki. Przy naszych stolikach najmłodsi mieszkańcy Przedmieścia kolorowali obrazki, w zamian za co otrzymywali kredki i breloki, zaś dorośli mogli z nami porozmawiać o planowanych inwestycjach na tym zasobie. Organizatorzy zadbali o owocowe przekąski, ciekawe atrakcje dla zwiedzających i dobrą zabawę.

Projekt Sąsiadujemy

Dzień Trójkąta jest częścią projektu Sąsiadujemy, kontynuacji programu Wrocław – Wejście od podwórza realizowanego w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Cieszymy się, że moglibyśmy być częścią tej fantastycznej imprezy. Wszystkim odwiedzającym nasz punkt bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.  Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok. Do miłego!

 Święto Przedmieścia Oławskiego

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!