Piknik przed Grafitem

Już po raz trzeci filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Klubu Rodzica zorganizowała czytelnię i warsztaty rodzinne w plenerze.

Piknik przed Grafitem, bo tak nazywa się ta cykliczna impreza jest okazją do kreatywnych spotkań, której towarzyszą zabawy artystyczne.

Nie inaczej było w ostatnią sobotę, 16 września. Mimo kapryśnej pogody, wiele dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, odwiedziło stoiska rozłożone przed Centrum Biznesu Grafit. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, m.in zabawy muzyczne z animatorem, budowanie konstrukcji z drewnianych klocków, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne Tekturowy Domek, warsztaty muzyczne Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato zorganizowane przez Narodowe Form Muzyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć namiotu Wrocławskich Mieszkań, w którym dzieci mogły kolorować obrazki, za co otrzymywały atrakcyjne gadżety.

Zwieńczeniem pełnego wrażeń popołudnia był spektakl Teatru Dwie Dorotki, który odbył się już w przytulnym wnętrzu biblioteki.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za dobrą zabawę!

CB Grafit

 

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!