Piknik przed Grafitem

Już po raz trzeci filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Klubu Rodzica zorganizowała czytelnię i warsztaty rodzinne w plenerze.

Piknik przed Grafitem, bo tak nazywa się ta cykliczna impreza jest okazją do kreatywnych spotkań, której towarzyszą zabawy artystyczne.

Nie inaczej było w ostatnią sobotę, 16 września. Mimo kapryśnej pogody, wiele dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, odwiedziło stoiska rozłożone przed Centrum Biznesu Grafit. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, m.in zabawy muzyczne z animatorem, budowanie konstrukcji z drewnianych klocków, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne Tekturowy Domek, warsztaty muzyczne Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato zorganizowane przez Narodowe Form Muzyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć namiotu Wrocławskich Mieszkań, w którym dzieci mogły kolorować obrazki, za co otrzymywały atrakcyjne gadżety.

Zwieńczeniem pełnego wrażeń popołudnia był spektakl Teatru Dwie Dorotki, który odbył się już w przytulnym wnętrzu biblioteki.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za dobrą zabawę!

CB Grafit

 

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/