Początek lata na Niskich Łąkach

W ubiegłą sobotę 30 czerwca wzięliśmy udział w pikniku zorganizowanym przez Radę Osiedla Przedmieście Oławskie. Mimo nieco kapryśnej pogody, uczestnikom udzielił się wakacyjny nastrój. Dzięki szerokiej ofercie wystawców, odwiedzający mogli wziąć udział m.in.w licznych warsztatach plastycznych, konkursie talentów czy turnieju karcianym. Przy stoisku Policji można było oznakować rower, a od pracowników Ekosystemu otrzymać wskazówki o prawidłowej segregacji odpadów.

Na stoisku Wrocławskich Mieszkań na najmłodszych czekały kolorowanki zaś dorosłym udzielaliśmy informacji o planowanych w najbliższym czasie inwestycjach na terenie Przedmieścia Oławskiego. Bardzo dziękujemy raz jeszcze za odwiedzenie naszego stoiska. Wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji!

Piknik Niskie Łąki. Mat. Wrocławskie Mieszkania

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/