Rewitalizacja podwórek  polega na przywróceniu terenom przy budynkach  funkcjonalności  odpowiadającej potrzebom mieszkańców.  Często są to tereny  zdegradowane i zaniedbane, wymagające całościowego ponownego urządzenia: wykonania placów zabaw, miejsc rekreacji, komunikacji wewnętrznej i miejsc postojowych,  miejsc zbiórki odpadów.

Wrocławskie Mieszkania realizują kompleksowe zagospodarowanie zarządzanych  podwórek i wnętrz międzyblokowych. Przystąpienie do każdego zadania poprzedzone jest konsultacjami, które pozwalają uwzględnić w sporządzanym projekcie sugestie i potrzeby mieszkańców.

Realizacja inwestycji  następuje po sporządzeniu dokumentacji technicznej i uzyskaniu wymaganych zgód i pozwoleń (np. pozwolenie na budowę).

Realizowane są również  projekty zgłaszane przez mieszkańców w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO)

Link:  Wrocławski Budżet Obywatelski WBO

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/