Trwa przebudowa Centrum Grafit

Do końca listopada potrwają prace adaptacyjne w Centrum Grafit

Nowa siedziba spółki Wrocławskie Mieszkania będzie gotowa do przyjmowania najemców od początku roku. Kończą się prace związane m.in. z wybijaniem otworów okiennych, przebudową instalacji i wydzieleniem pomieszczeń. Jest to najbardziej ingerująca w strukturę budynku i niedogodna dla jej użytkowników część prac. Ten etap wkrótce zostanie zamknięty i pozostaną prace wykończeniowe, dość czasochłonne, ale za to mniej uciążliwe– zapewnia Dariusz Kowalczyk Prezes Wrocławskich Mieszkań.

Nowopowstałe powierzchnie będą znajdowały się na dwóch kondygnacjach. Inwestor postarał się tak zoptymalizować przestrzeń, by była możliwe jak najbardziej przyjazna klientom. Dlatego na parterze zaprojektowano m.in. kancelarie, biura administracyjno-techniczne oraz obsługę wspólnot mieszkaniowych. Na kolejnych piętrach będą znajdowały się m.in. biura obsługi finansowej i prawnej spółki oraz salki spotkań.

Po przeprowadzce spółka będzie miała do dyspozycji 500 m2 dodatkowej powierzchni. –To nas bardzo cieszy. Dotychczasowe biura były dla nas niewystarczające. Brakowało odrębnych przestrzeni do spotkań z najemcami, organizacji szkoleń czy miejsc do archiwizacji dokumentów,. – mówi Monika Tendaj-Bielawska Wiceprezes Zarządu.

Prace realizowane są w obiekcie Centrum Grafit. Budynek użyteczności publicznej, w którym na powierzchni prawie 15000 m2 swoją siedzibę mają m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, MOPS, Sąd Apelacyjny czy Centrum Usług Informatycznych, powoli staje się jednym z ważniejszych obiektów Ołbina. Swoją siedzibę również ma tam Rada Osiedla, a wkrótce zostanie uruchomione Centrum Aktywności Lokalnej.

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/