Wrocławskie Mieszkania Liderem Rozwoju Regionalnego 2017

Wrocławskie Mieszkania odebrały podczas V Kongresu Przedsiębiorczości nagrodę Lidera Rozwoju Regionalnego 2017

W dniach 26-27 października 2017 roku w Zielonej Górze odbył się V Kongres Przedsiębiorczości zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Polską Agencję Przedsiębiorczości. Wrocławskie Mieszkania wzięły w nim udział po raz pierwszy, ale na pewno zostanie on wpisany na stałe do kalendarza aktywności spółki.

Państwo XXI wieku. Gospodarka oparta na wiedzy

Kongres Przedsiębiorczości to wydarzenie cykliczne, które przyciąga uczestników z całego kraju – przedsiębiorców, naukowców, samorządowców. Podczas paneli dyskusyjnych uczestnicy poruszają zagadnienia związane między innymi z instrumentami wsparcia biznesu, rozwojem samorządów, cyfryzacją, medycyną, energetyką, rynkiem pracy, szkolnictwem wyższym, innowacjami czy transportem publicznym. W tegorocznym kongresie, który odbył się w Zielonej Górze pod hasłem „Państwo XXI wieku. Gospodarka oparta na wiedzy”, szczególnie interesującym, z punktu obszaru działalności Wrocławskich Mieszkań, był panel poświęcony polityce zarządzania nieruchomościami oraz zagadnienia związane z ograniczaniem niskiej emisji zanieczyszczeń w ramach panelu green city.

Lider Rozwoju Regionalnego

W trakcie kongresu zostały wręczone nagrody firmom i instytucjom, które w swoich regionach prowadzą aktywną działalność i odnotowują wzrost ekonomiczny. Wśród laureatów znalazły się również Wrocławskie Mieszkania, które za swoje osiągnięcia otrzymały tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego 2017.

Jesteśmy bardzo zbudowani tym wyróżnieniem i zmotywowani do dalszej pracy. Ta nagroda to przede wszystkim wyróżnienie dla Gminy Wrocław, 100% udziałowca spółki, bez którego nie moglibyśmy dziś mówić o naszym sukcesie– komentuje Prezes Wrocławskich Mieszkań, Monika Tendaj-Bielawska.

lider rozwoju regionalnego 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!