Wrocławskie Mieszkania na obchodach Dnia Trójkąta

W sobotę 8 września już po raz drugi  braliśmy udział w obchodach święta Przedmieścia Oławskiego. Dzień Trójkąta bo tak nazywa się ta cykliczna impreza towarzyszył szereg wydarzeń, warsztatów i spotkań. W jednej ze stref, u zbiegu ulic Komuny Paryskiej, Zgodna, pl. Zgody czekały na mieszkańców namioty, w których wrocławskie instytucje miejskie udzielały informacji o swoich aktywnościach w tej części miasta. Zwieńczeniem dobrej zabawy, była trójkonada czyli lokalna wersja familiady. Drużynę Bermudziaków stanowili przedstawiciele instytucji miejskich zaś Trójkąciaków- Rady Osiedla Przedmieście Oławskie. Mimo konwencji zabawy, nie zabrakło rywalizacji a pytania z zakresu historii i architektury Przedmieścia Oławskiego obu drużynom niejednokrotnie sprawiały kłopot.

W drużynie Bermudziaków nie mogło zabraknąć przedstawicieli Wrocławskich Mieszkań! Wypadliśmy bardzo dobrze, choć ostatecznie wygrała drużyna przeciwna, której szczerze gratulujemy! Dziękujemy mieszkańcom za spotkanie, dobrą zabawę a organizatorom przekazujemy ukłony za świetną i bardzo różnorodną ofertę programową. Do zobaczenia za rok!

Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!