Wrocławskie Mieszkania na obchodach Dnia Trójkąta

W sobotę 8 września już po raz drugi  braliśmy udział w obchodach święta Przedmieścia Oławskiego. Dzień Trójkąta bo tak nazywa się ta cykliczna impreza towarzyszył szereg wydarzeń, warsztatów i spotkań. W jednej ze stref, u zbiegu ulic Komuny Paryskiej, Zgodna, pl. Zgody czekały na mieszkańców namioty, w których wrocławskie instytucje miejskie udzielały informacji o swoich aktywnościach w tej części miasta. Zwieńczeniem dobrej zabawy, była trójkonada czyli lokalna wersja familiady. Drużynę Bermudziaków stanowili przedstawiciele instytucji miejskich zaś Trójkąciaków- Rady Osiedla Przedmieście Oławskie. Mimo konwencji zabawy, nie zabrakło rywalizacji a pytania z zakresu historii i architektury Przedmieścia Oławskiego obu drużynom niejednokrotnie sprawiały kłopot.

W drużynie Bermudziaków nie mogło zabraknąć przedstawicieli Wrocławskich Mieszkań! Wypadliśmy bardzo dobrze, choć ostatecznie wygrała drużyna przeciwna, której szczerze gratulujemy! Dziękujemy mieszkańcom za spotkanie, dobrą zabawę a organizatorom przekazujemy ukłony za świetną i bardzo różnorodną ofertę programową. Do zobaczenia za rok!

Szanowni Państwo,

w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na Covid-19, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami Spółki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/