Nowe miejsca obsługi mieszkańców w Centrum Grafit

Wrocławskie Mieszkania- spółka miejska zarządzająca nieruchomościami gminnymi-z początkiem stycznia zostanie przeniesiona do nowej siedziby przy ul. Namysłowskiej 8

W połowie grudnia rozpoczęły się przeprowadzki pojedynczych działów i biur obsługi klienta z ul. Reja, Wrocławczyka i Galla Anonima. Będziemy gotowi przyjmować pierwszych klientów po nowym roku– mówi Dariusz Kowalczyk Prezes Zarządu Wrocławskich Mieszkań.

Cały proces zamknie się w połowie lutego, kiedy zostaną oddane przez wykonawcę do użytku ostatnie powierzchnie. W nowej siedzibie na powierzchni prawie 3 000 m2 zostało przygotowanych prawie 180 stanowisk pracy, powstały salki do indywidualnych spotkań z najemcami i szkoleń. Tej dodatkowej powierzchni bardzo nam brakowało – mówi Monika Tendaj Bielawska- wiceprezes spółki i dodaje, że tym samym Grafit stanie się centrum usług dla mieszkańców na Ołbinie.

Centrum Grafit znajduje się w majątku spółki od 2015 r. Pełni funkcje budynku użyteczności publicznej. Swoją siedzibę posiadają w nim min.: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Usług Informatycznych (jednostka organizacyjna Gminy Wrocław), Sąd Apelacyjny oraz Rada Osiedla Ołbin.


Szanowni Klienci,

informujemy, że siedziba spółki oraz Biura Obsługi Klienta przy ul. Wrocławczyka (BOK 4) i    Galla Anonima (BOK 8)  zostały przeniesione do Centrum Grafit
przy ul. Namysłowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!