Nowe miejsca obsługi mieszkańców w Centrum Grafit

Wrocławskie Mieszkania- spółka miejska zarządzająca nieruchomościami gminnymi-z początkiem stycznia zostanie przeniesiona do nowej siedziby przy ul. Namysłowskiej 8

W połowie grudnia rozpoczęły się przeprowadzki pojedynczych działów i biur obsługi klienta z ul. Reja, Wrocławczyka i Galla Anonima. Będziemy gotowi przyjmować pierwszych klientów po nowym roku– mówi Dariusz Kowalczyk Prezes Zarządu Wrocławskich Mieszkań.

Cały proces zamknie się w połowie lutego, kiedy zostaną oddane przez wykonawcę do użytku ostatnie powierzchnie. W nowej siedzibie na powierzchni prawie 3 000 m2 zostało przygotowanych prawie 180 stanowisk pracy, powstały salki do indywidualnych spotkań z najemcami i szkoleń. Tej dodatkowej powierzchni bardzo nam brakowało – mówi Monika Tendaj Bielawska- wiceprezes spółki i dodaje, że tym samym Grafit stanie się centrum usług dla mieszkańców na Ołbinie.

Centrum Grafit znajduje się w majątku spółki od 2015 r. Pełni funkcje budynku użyteczności publicznej. Swoją siedzibę posiadają w nim min.: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Usług Informatycznych (jednostka organizacyjna Gminy Wrocław), Sąd Apelacyjny oraz Rada Osiedla Ołbin.


Szanowni Mieszkańcy,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, a także pracowników spółki,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zachęcamy do załatwiania spraw w drodze kontaktów telefonicznych i mailowych z pracownikami spółki. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Obsługi Mieszkańca pod nr:  71 326 41 10 , 71 321 13 24, 71 325 37 5771 333 24 11 (filia COM ul. Gazowa 20) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Uzgodnienia płatności, windykacja: 71 326 41 11

Awarie i usterki prosimy zgłaszać na adres biuro@wm.wroc.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.wm.wroc.pl/napisz-do-nas/